امروز :دوشنبه 29 بهمن سال 1397-تلفن تماس:22145830_09125972731

تبلیغاتتبلیغ کیلیکی گوگل,تبیلغ در گوگل,گوگل آدوردز,طراحی سایت , تبلیغات اینترنتی

سئوالات متداول

  • ادوردز  سیستم تبلیغاتی گوگل است. با ادوردز می توانید براحتی و به سرعت تبلیغات کالا، خدمات و یا اطلاعات خود را ایجاد کرده و آنرا به تمامی افرادی که به دنبال محصول و یا خدمات شما می گردند، نمایش دهید. تبلیغات ساخته شده توسط خودتان را می توانید در صفحات نمایش جستجوی گوگل و یا شبکه بزرگ تبلیغاتی گوگل نمایش دهید. به عبارت دیگر، گوگل ادوردز ابزاری است برای نمایش تبلیغات شما فقط برای افرادی که در جستجوی آن هستند زمانی که جستجو کننده یکی از کلمات کلیدی شما را جستجو می کند در صفحات نمایش جستجوی گوگل، تبلیغات گوگلی(Google Adwords) شما متمایز از رقبا نمایش داده می شود. با این روش تبلیغات شما فقط برای کسانی نشان داده می شود که بدنبال محصولات و یا خدمات شما می باشند. مثلا اگر کاربری عبارت “نرم افزار حسابداری” را در قسمت جستجوی گوگل وارد کند گوگل نتایج متعددی که مرتبط با نرم افزار حسابداری است را در صفحه نتایج جستجو به کاربر نمایش می دهد.گوگل علاوه بر این نتایج در قسمت بالای صفحه (بالاتر از نتایج جستجوی معمولی در نوار زردرنگ و متمایز) تبلیغات ادوردز را نمایش می دهد. می توانید برای هر گروه از محصولات خود، متنهای تبلیغاتی متنوع و گروهای مختلفی از واژه های کلیدی مرتبط را انتخاب کنید. زمان نمایش،منطقه جغرافیایی نمایش و بودجه روزانه،پرداخت برای هرکلیکی که بر روی آگهی شما می شود و تمامی این فاکتورها قابل تعیین و ویرایش هستند.
  • 1. در روش هاي معمول تبليغ مثلا بيل بورد ، روزنامه ، تلوزيون و تمام روش هاي مشابه ديگر، شما يکجا و بدون در نظر داشتن ميزان سود مجبور به پرداخت هزينه مي باشد اما در Google Adwords شما فقط به ازاي کاربراني که به دنبال محصول و يا خدمات شما مي گردند هزينه پرداخت مي نماييد.
  • 2. هزينه تبليغ در گوگل بسيار جزئي و در حد 1 سنت به ازاي هر کاربر مرتبط مي باشد در صورتي که در روش هاي معمول شما بايد ميليون ها تومان هزينه نماييد تا بتوانيد تعداد مشتري جذب نماييد.
  • 3. در تبليغ در گوگل مدت نمايش تبليغ و تعداد نمايش آن کاملا رايگان بوده و تنها به ازاي کليک و ورود کاربر شما پرداخت خواهيد نمود.
  • 4. در سيستم گوگل عملا امکان تقلب و انجام تعداد زيادي کليک بر روي تبليغ وجود ندارد و شما تنها به ازاي کاربر مرتبط و مناسب هزينه پرداخت مي نماييد به عبارتي: مهمترين امتياز اين نوع تبليغ اين است که شما مستقيما با کساني مخاطب خواهيد بود که واقعا ميتوانند مشتري و يا کاربر شما باشند.
  • 5. امکان تعيين کشور محل نمايش تبليغ و يا زبان کاربر در اين روش تبليغاتي وجود دارد.
  • 6. سيلست بازگشت سرمايه، در تبليغ در گوگل سياست اصلي بازگشت سرمايه و سود مي باشد به اين منوال که هنگامي که شما مثلا مبليغ 100.000 تومان هزينه نموديد حتما بايد بيش از اين مقداري سود داشته باشيد.
  • 7. سيستم تبليغ در گوگل در حال حاضر بزرگترين سيستم تبليغاتي جهان مي باشد و در ايران نيز طي يک سال گذشته بسيار گسترش يافته است.
  • 8. بيش از 80 درصد کاربران اينترنت در ايران و جهان از موتور جستجوي گوگل استفاده مي نمايند.

Published: 5/11/2017 12:00:00 AM
---